У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ для курсантів-першокурсників, студентсько-курсантським Парламентом було проведено квест-посвяту "Ми одна команда".

Під час квесту кожен із взводів виконував завдання, спрямовані на згуртування колективу. Захід мав на меті показати, що колектив - це один із найважливіших компонентів служби, і головними його ознаками є довіра один одному, організованість і вміння розподіляти обов'язки.

Курсанти першого курсу натхненно та завзято поставилися до кожної з секцій квесту і насичено провели час. Учасники квесту мали можливість створити картину, яка символізує єдність, віру, надію і любов.

Кожній із навчальних груп було вручено подяку за участь та сюрприз - блокноти з логотипом Сумської філії ХНУВС.

Бажаємо нашим першокурсникам зберегти вогник у своїх очах, який буде допомагати їм впродовж всього навчання.