28 вересня 2023 року викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Черненко Оксаною Михайлівною, разом із працівником ювенальної превенції – інспектором СЮП Сумського РУП ГУНП в Сумській області, лейтенантом поліції Торяником Григорієм Миколайовичем проведено заняття з дисципліни «Організація діяльності підрозділів ювенальної превенції» для курсантів третього курсу. Детально досліджена тема щодо форм та методів проведення профілактичної роботи серед неповнолітніх.

З цікавістю та у вигляді дискусії обговорені питання, що стосуються проведення працівниками ювенальної превенції загальної та індивідуальної профілактики серед неповнолітніх.

Курсантами третього курсу Сумської філії ХНУВС живо та з допитливістю задавались питання, що стосуються безпосередньої роботи у підрозділі ювенальної превенції СЮП Сумського РУП ГУНП в Сумській області та особливості проведення органами поліції заходів із розшуку безвісті зниклих дітей.