Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти є одним з пріоритетних напрямів роботи кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС. Вже котрий рік поспіль навчальний рік починається з активної діяльності студентсько-курсантського гуртка «Veritas».

21 вересня 2023 року відбулося перше, організаційне, засідання наукового гуртка «Veritas», на якому здобувачам освіти було запропоновано розглянути основні питання, які виносяться на порядок денний. Так, відбулося перше знайомство членів наукового гуртка, вибір старости та секретаря, а також жваве обговорення тематики засідань. Старостою гуртка обрано Вікторію Рудь (група СФдср-22-1), секретарем – Євгенію Варварич (група СФдср-23-2).

Відповідно до плану роботи гуртка відбулося обговорення питання здійснення науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану. Керівник гуртка, кандидат філософських наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко зосередила увагу учасників зібрання на нормативних документах, які регламентують науково-дослідну роботу здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників університету; а також звернула увагу гуртківців на особливостях провадження наукових досліджень в умовах воєнного стану та необхідності дотримання академічної доброчесності в навчальній та науково-дослідній діяльності.