Команда курсантів 2 курсу  Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилася до інтелектуально-розважального квізу   "Місто. Країна. Світ".

Даний захід, який  був організований  молодіжним центром "Романтика" Сумської міської ради,  об’єднав волонтерів, військових, активну молодь міста, спортсменів, митців та представників закладів вищої освіти.

Упродовж двохгодинної гри кмітливі, енергійні, позитивні та драйвові учасники квізу мали змогу перевірити себе  на знання   про цікаві історичні пам'ятки, події та історичні особистості світу, нашої країни та міста Суми.

«Знання  - це сила, яку треба вміти здобувати та використовувати. У закладі освіти  ми отримуємо  знання для своєї професійної майстерності, а  навчатися працювати в команді, спілкуватися, приймати рішення,  розвиватися для досягнення різноманітних цілей в житті нам  сприяють саме такі заходи», - говорить голова студентсько-курсантського Парламенту, курсант 2 курсу  Вікторія Ярова.