Звертаючись до курсантів, студентів, слухачів магістратури та ад’юнктури, працівників університету, він зазначив: «Це свято об’єднує справжніх патріотів, для яких понад усе – свобода, честь, цілісність і незалежність нашої держави. Ми славимо синів і доньок України, які мужньо боронять Батьківщину під синьо-жовтим стягом. Вони щодня роблять неймовірне, щоб наша країна перемогла! Будьте сильними і незламними, своєю відданою службою та відмінним навчанням наближайте Перемогу.

Схиляємо голови перед захисниками і захисницями, які пожертвували своїм життям. Їхній героїзм і любов до України назавжди увійдуть у літопис історії держави. Будьте гідні їх пам’яті!».

На всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося вшанування пам’яті загиблих Героїв України.

ВЗГ ХНУВС