У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ для студентів – першокурсників за спеціальністю «Право» провідним фахівцем Ганною Мітітєл за участі психолога філії Ганни Ярової, завідувача клубу Андрія Лебеденка, голови студентсько-курсантського Парламенту Вікторії Ярової було проведено ознайомчу он-лайн зустріч.

Студенти ознайомилися із історією та традиціями закладу вищої освіти, з реалізацією виховних заходів патріотичного спрямування та молодіжних проектів, інформацією щодо психологічного забезпечення, діяльністю студентсько-курсантського Парламенту та роботою студентського клубу.

Також до зустрічі долучилася представниця ГО «Ліга сучасних жінок» Таїсія Луцьковська, яка презентувала студентам програму «Життєві навички та стресостійкість».

Зустріч пройшла у дружньому та теплому спілкуванні. Студентів 1 курсу запросили активно долучатися до наукової, творчої, спортивної та волонтерської діяльності.