Днями голова студентсько-курсантського Парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, курсант 2 курсу Вікторія Ярова взяла участь у симуляційній грі "Вибір за тобою", організованій молодіжним центром "Романтика" до Міжнародного Дня молоді.

Всі учасники гри, перевтілившись у свої ролі, мали можливість прокачати навички дебатів, вміння робити вибір, вирішувати й висловлювати свою думку, домовлятися та комунікувати. Під час дискусії, яка відбулася у ході гри, було розглянуто питання щодо порушення прав людини: свободи слова, прав жінок та дітей, на віросповідання та працю.

Гра була змістовною і цікавою, пройшла у теплій атмосфері дружнього молодіжного середовища, у колі однодумців.

Молодь – це рушійна сила, яка змінює світ! Майбутнє України в надійних руках!