09 серпня 2023 року голова студентсько-курсантського парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, курсант 2 курсу Вікторія Ярова стала учасницею обласного молодіжного форуму "В єдності наша сила: Сумщина", організованого управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Даний захід проводився у рамках святкування Дня молоді, долучилося понад 130 молодих і творчих людей.

Наша Вікторія разом ыз учасниками заходу впродовж дня ознайомилась із роботою молодіжної політики, волонтерських угруповань, взяла участь у арт-терапії та отримала дієві поради щодо організації заходів. Активна молодь з усієї області ділилася своїм досвідом роботи на базі молодіжних центрів та громадських організацій.

"Як учасниця я здобула багато знань від тих людей, які знають про що вони говорять. Інформація корисна, і що найголовніше - перевірена людьми на практиці", - коментує Вікторія Ярова.

Беремо участь, показуємо свою активність та проявляємо себе, заради майбутнього нашої України!