21 лютого 2020 року з нагоди 25-річчя Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ закладено капсулу часу на території СЦППП «Академія поліції». Капсулу буде відкрито через 25 років 23 лютого 2045 року. Зі своїми міркуваннями та побажаннями до майбутнього покоління, яке буде працювати та навчатися у Сумській філії, звернулись курсанти, студенти та працівники.

У заході взяли участь перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Сергій Бортник, директор Сумської філії Сергій Лукаш, начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Сумській області, підполковник поліції Ігор Поладич та колектив філії.

Тож чекаємо 25 років, щоб відкрити капсулу часу нашим дружнім колективом!