Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Білоус пройшла навчання для тренерів (фасилітаторів та кофасилітаторів) з курсу «Самодопомога плюс» [Self-Help Plus] (40 год.) як груповий курс управління стресом для подолання вкрай несприятливих обставин, за сприянням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Під керівництвом тренера Sema Hunaidy (mental health, Psychosocial support trainer) в місті Краків, Польща, протягом п’яти тижнів провела самостійне групове навчання з дорослими «Самодопомога плюс» (SH+) з використанням аудіо запису та ілюстраційного матеріалу з розроблених посібників ВООЗ, що підтверджується сертифікатом.

Даний проєкт надав можливість опанувати навички подолання труднощів у боротьбі зі стресом у дорослих, що нині є досить актуальним.

Висловлюємо вдячність організаторам за надану можливість і змістовні тренінги.