Студентсько-курсантським парламентом Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано благодійну акцію для тварин, якими опікується Громадська організація DimPets, яку створив Іван Міненко.

Дана акція була проведена серед здобувачів вищої освіти першого та другого курсів. На зібрані кошти було закуплено корм для кошенят та дорослих котів, яких залишили господарі, що змушені були виїхати під час повномасштабної війни та ті, які були врятовані після трагедії на Херсонщині.

На відміну від людей у тварин немає можливості забезпечити себе самостійно, тож ми маємо за першої можливості допомагати своїм меншим друзям",- каже волонтерка, курсантка 1 курсу Діана Бойко.

Будь-яка допомога цінується і є важливою, тож не будьте байдужими! В єдності наша сила, все буде Україна!