Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина ВАСИЛЕНКО, доценти цієї кафедри Юлія САМОЙЛОВА та Ганна ДОВГОПОЛОВА взяли участь у спеціалізованому вебінарі на тему "Критерії та процедура відбору матеріалів до Web of Science Core Collection" від компанії Clarivate, яка є власником і виробником потужних ресурсів та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні.

На вебінарі обговорили низку важливих питань, таких як правила відбору журналів, матеріалів конференцій та монографій до бази Web of Science Core Collection. Окрім того, розглянули детально процедуру реєстрації та роботи з видавничим порталом; процес перевірки цитування журналу. Також усі учасники отримали детальні та ґрунтовні відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Дякуємо організаторам вебінару за актуальну та важливу інформацію!