29-30 червня курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Правдюк Ангеліна, Левченко Андрій, Єременко Кирило, Ярова Вікторія, Абашкова Олександра, Михайлик Данііл, Іщенко Ілля та Яненко Дмитро стали учасниками дводенного форуму "Про молодь", який відбувся в Молодіжному центрі "Романтика". У даному заході взяла участь студентська молодь міста Суми.

Під час форуму молодь ознайомили з ключовими ідеологіями та їх історією, з парламентаризмом, діяльністю народних обранців. Щоб побувати всередині політичної системи, учасники заходу створювали власні політичні партії згідно певної ідеології. Таким чином курсанти зі своєю командою створили партію "Фортеця" і власну резолюцію, що полягала в підвищенні рівня обороноздатності країни.

"Форум був дуже захоплюючим в плані пізнання внутрішнього порядку роботи парламенту і депутатської роботи", - зазначив голова партії "Фортеця", курсант 2 курсу Яненко Дмитро. Наостанок, наші курсанти поділилися думками та враженнями, отримали сертифікати та сувеніри.