18 червня 2023 року курсанти 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Артур Нікіфорук, Артем Лазука, Дмитро Завидний, Андрій Левченко та Артем Величко стали учасниками благодійного забігу "Твоя лапка допомоги" на підтримку тварин, що постраждали в Херсонській області внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Ідейним натхненником забігу, що відбувся поблизу Студентського пляжу міста Суми, виступила команда Race Project – організатор спортивних заходів нашого міста та області.

Для участі в заході наші курсанти внесли кошти, на які, не враховуючи податків, будуть закуплені продукти харчування для притулку тварин. Саме цими днями Сумське товариство захисту тварин буде приймати тварин із Херсонщини.

"Дружня атмосфера супроводжувала нас від старту і аж до фінішу. Віра в українську силу та єдність зросла ще більше!",- так коментує свої враження курсант 1 курсу, голова організаційно-масового сектору Андрій Левченко.