Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Геращенко провела підсумкове засідання студентського наукового гуртка «VERITAS» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС. На засіданні були підведені підсумки роботи гуртка у 2022 – 2023 навчальному році.

Керівник гуртка відмітила найбільш активних студентів та курсантів, які брали участь у наукових конкурсах протягом року: Іван Білокур, Марія Івах, Вікторія Мозгова, Дмитро Муха, Вікторія Ярова.

На засіданні було окреслено перспективні вектори студентської науки у наступному навчальному році. Студенти висловили свої побажання та наміри продовжувати наукові дослідження і запропонували проводити засідання гуртка у формі дискусій та дебатів.

На засіданні панувала доброзичлива атмосфера, сповнена прагненням здобувачів вищої освіти розширити проблематику наукових досліджень та отримати більш вагомі результати в майбутньому.