Студент Сумської філії ХНУВС Іван Білокур під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Ганни Довгополової посів ІІ місце в конкурсі есе англійською мовою «Ukraine – Europe: the issue of cooperation in terms of martial law». Конкурс було проведено за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Мета конкурсу – стимулювання здобувачів вищої освіти досліджувати значення співробітництва між Україною та Європою в умовах воєнного стану. Представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні оцінювали якість робіт і складність завдання, здатність учасників аналізувати та пропонувати конструктивні рішення, демонструючи глибоке розуміння та особисті уявлення щодо проблематики теми конкурсу.

Вітаємо Івана й бажаємо подальших здобутків!