01 червня у Міжнародний день захисту дітей курсантське самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, а саме: Андрій Пророчек, Дарія Колоснікова, Марина Вечорка, Сніжана Рикун, Юлія Івченко, Вікторія Ярова, Анастасія Замяткіна, Артем Величко разом із провідним фахівцем Ганною Мітітєл та психологом Ганною Яровою відвідали Сумський обласний спеціалізований будинок дитини та привітали його маленьких мешканців зі святом.

Цього дня представники закладу вищої освіти передали їм багато подарунків: іграшки, одяг, солодощі та різні санітарно-гігієнічні засоби, та побажали хлопчикам і дівчаткам бути здоровими, щасливими і радісними.

Курсанти весело провели час із малечею, подарувавши їм незабутні емоції, зробивши яскраві світлини на згадку.

Усміхнені діти – щаслива країна! Мирного щасливого дитинства дітям України!