Здатність вирішувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у сфері правоохоронної діяльності або у процесі навчання, що передбачає застосування певних теорій та методів правоохоронної діяльності і характеризується комплексністю і невизначеністю умов, та розширення знань стосовно вимог юридичної техніки до складання й оформлення юридичних документів – одна із ключових компетентностей, що реалізується шляхом вивчення навчальної дисципліни Юридичне документознавство здобувачами вищої освіти Сумської філії.

01 червня завідувачем кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Валентиною ВАСИЛЕНКО за участі Сергія УСТИЧЕНКА, майора внутрішньої служби, який працював на посаді старшого оперуповноваженого Покровської виправної колонії № 17 Харківської області, та Артура ЛІТВІНОВА, сержанта, який обіймав посаду командира автомобільного підрозділу Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області, а зараз є слухачами Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії ХНУВС, було проведено заняття практичного спрямування із навчальної дисципліни Юридичне документознавство для здобувачів вищої освіти спеціальності 262 Правоохоронна діяльність (поліцейські).

У ході бесіди поліцейські ознайомили курсантів із специфікою роботи в установах спеціального призначення, розповіли про позитивні і негативні сторони своєї професійної діяльності. На прикладі конкретної життєвої ситуації здобувачі поряд із правозахисниками розглянули специфічні особливості та вимоги до оформлення адміністративних протоколів порівняно з кримінальними процесуальними, дослідили правила складання й оформлення допоміжних адміністративно-правових документів.

Під час заняття здобувачі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.