До Дня української вишиванки студенти та курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у міській акції «Вишиванка – код єднання», організатором якої виступило управління патрульної поліції в Сумській області.

На театральній площі міста Суми відбулося справжнє свято української вишиванки за участі представників різних сфер діяльності, закладів освіти, а також громадськості міста.

Під час акції курсанти 2 курсу Ілля Іщенко, Віталіна Горошко, Софія Пойдун, Вікторія Галич мали можливість взяти участь у тематичній вікторині, познайомити присутніх учасників акції, зокрема, учнівську молодь із закладом вищої освіти, роздати друковану продукцію, розфарбувати поліцейську машину у вишиванку та зробити яскраві світлини на згадку про святкування Дня вишиванки у нашому місті.

Вітаємо усіх українців зі святом!