Кандидатом економічних наук, доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Парфентій Людмилою Анатоліївною спільно з кандидатом економічних наук, доцентом, доцентом кафедри фінансових технологій і підприємництва Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету Мордань Євгенією Юріївною в режимі відеоконференції було проведене заняття з дисципліни «Фінанси» на тему "Гроші як специфічний товар фінансового ринку" для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 081 Право.

Слухачів було ознайомлено з історичними аспектами зміни форм грошей, а також характеристикою елементів захисту банкнот гривні. Крім того, студенти з цікавістю взяли участь в інтерактивній грі «Валюти світу».