На підсумкові заняття з логіки для студентів 1 курсу спеціальності 081 Право (групи СФдср-22-1, СФдср-22-2) доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Геращенко запросила адвоката (Рада адвокатів Сумської області) Віктора Кисельова. Теми занять - «Гіпотеза і аргументація», «Доведення і спростування».

Розглянули структуру гіпотези, форми аргументації, види і правила доведення та спростування. Віктор Миколайович підкреслив виняткову значущість логічного мислення у професійній діяльності юриста. Формат запропонованого заняття дозволив розглянути практичне застосування логічних знань в адвокатській практиці.

Студенти закріпили вивчений матеріал з логіки та отримали нові знання. Вони щиро подякувати Віктору Миколайовичу за надану інформацію щодо застосування логічних знань у практичній діяльності майбутніх юристів.