09 травня 2023 р. викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету Матус Валерій успішно закінчив онлайн модуль «Організовані злочинні групи по типу «злодіїв в законі» і їх діяльінсть в країнах ЄС», який було запроваджено Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС в Україні) спільно з Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL) та проектом “TOPCOP”.

Метою є вдосконалення діяльності, направленої на підвищення обізнаності професійного потенціалу слідчих шляхом аналізу і виявлення злочинців і створення робочої методології для боротьби з вказаними явищами, вдосконалення використання спеціальних методів розслідування і міжнародного співробітництва шляхом обміну сучасними технологіями відносно розслідування злочинних дій міжнародних злочинних угрупувань.

Модуль було призначено для правоохоронців, працівників судових органів.

Після проходження онлайн модулю Валерій Матус отримав сертифікат.