07 травня 2023 року викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету Матус Валерій Вячеславович взяв участь у вебінарі «Обмін інформацією в рамках Днів спільних дій», який було проведено Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС в Україні) спільно з Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL) та проектом “TOPCOP”.

Тематикою вебінару були питання обміну інформацією, збір розвідувальних даних, міжнародні розслідування у сфері трансміжнародної злочинності, обмін інформацією між країнами.

Вебінар було призначено для правоохоронців, працівників прикордонної служби, митниці, викликав вебінар і інтерес у працівників судових органів.

Після проходження вебінару Валерій Матус отримав сертифікат.