Курсант першого курсу Сумської філії ХНУВС Максим Ананко провів ряд зустрічей із випускниками шкіл свого рідного міста Буринь Сумської області. Окрім доведення інформації про історію створення, можливості надання освітніх послуг філії, майбутнім абітурієнтам були продемонстровані профорієнтаційні матеріали щодо особливостей вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році, а також на власному прикладі відображено умови виконання одного з самих головних елементів іспитів із фізичної підготовленості при вступі для здобуття освітнього рівня бакалавр за державним замовленням – комплексної силової вправи. Спілкування, що пройшло у форматі діалогу, визвало зацікавленість випускників закладів середньої освіти та спонукало деяких майбутніх абітурієнтів до прийняття рішення щодо подальшого отримання освіти саме в Сумській філії ХНУВС.

Зустрічі відбулися в рамках акції серед здобувачів освіти ХНУВС «Відвідай рідну школу».