Завідувачкою кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Панасюк Оксаною Володимирівною та здобувачкою вищої освіти другого (магістерського) рівня Гайдар Мариною у співробітництві з Охріменко Наталією Вікторівною було проведено профорієнтаційну онлайн-бесіду з учнями 11-го класу Сумського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 21 Сумської міської ради.

Учням було повідомлено про оновлені правила вступної кампанії у 2023 році, які було оприлюднено Міністерством освіти і науки, а також наголошено на минулорічних умовах вступу до Сумської філії. Зокрема, Оксана Володимирівна рекомендувала відслідковувати новини на сайті університету у вкладці «Вступ».

Випускникам було запропоновано відвідати криміналістичну лабораторію в нашому ЗВО, на що вони жваво відреагували і висловили бажання бути присутніми на екскурсії. Чекатимемо з нетерпінням на наших гостей!