Студентка-волонтерка 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» Марія Івах взяла участь у фестивалі «Друг з притулку», що відбувся 29 квітня у міському парку Кожедуба.

Даний захід зібрав волонтерів, які опікується тваринами та містян, які мали можливість обрати собі улюбленця з Центру перетримки і забрати додому. Дякуючи фестивалю новий дім знайшли 11 тварин. Віримо, що їм буде добре у родинах, які зробили виважено свій вибір і обрали для себе чотирилапих друзів. Хай щастить кожному!

Піклуємося про «братів наших менших», а взяти тварину з притулку – можна завжди.

Нагадаємо, що Марія Івах - студентка з життєвою, громадянською позицією, активна волонтерка, у позанавчальний час постійно відвідує та допомагає Сумському товариству захисту тварин.