Для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються на 1 та 2 курсі за спеціальністю 081 Право та 262 Правоохоронна діяльність, організовано заняття з психологічної підтримки за участі психологині «Клініки, дружньої до молоді» Сумської міської ради Таїсії Луцьковської.

«Цікаві та насичені заняття покликані психологічно розвантажити учасників в часи небезпеки і випробувань. Під час занять ми разом вчимося керувати емоціями, розуміти та підтримувати себе. Адже це важлива складова нашого життя, - говорить Таїсія Луцьковська. Даний курс занять проводиться за підтримки БФ «AVSI» та БФ «Helpgroup» для молоді, місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які є і серед ваших студентів».

Стійкість потребує плекання! Наш вибір – вистояти, перемогти й відродитися!