27 квітня 2023 року доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Гончаренко Леся Леонідівна зустрілася з учнями гуманітарного профільного 11 класу Сумської класичної гімназії та провела профорієнтаційну бесіду про перспективи навчання за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» в Сумській філії ХНУВС.

Відповідаючи на питання майбутніх абітурієнтів, Леся Гончаренко акцентувала увагу на людино-центричній атмосфері закладу та особливостях вступної кампанії 2023 року.

Побажавши успіхів у складанні мультимедійного тесту та розважливості у підході до вибору майбутньої професії, доповідачка зауважила, що Сумська філія ХНУВС радо чекає майбутніх абітурієнтів у складі студентів нашого закладу.