Тема захисту та популяризації європейських демократичних цінностей стала ключовою для чергової зустрічі доцента кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганни Довгополової зі старшокласниками Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей.

Під час зустрічі обговорили місце та роль України серед інших держав Європи, що означає європейський вибір нашої держави та сутність євроінтеграційних процесів. Діти поділилися своїм баченням та розумінням європейських цінностей, чи є вони близькими та зрозумілими для них.

Принагідно майбутніх абітурієнтів було ознайомлено з основними напрямками підготовки здобувачів вищої освіти в Сумській філії ХНУВС, оскільки саме правознавці та охоронці правопорядку стоять на сторожі європейський прав кожного в нашій державі.