Здобувачі вищої освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ курсант 1 курсу Вікторія Ярова та студентки 1 курсу спеціальності Правоохоронна діяльність Наталія Закаблуківська і Діана Лук'яненко взяли участь у онлайн - зустрічі, що проводилася у рамках Школи амбасадорів, на тему "Можливості для молоді від ЄС", організатором якої стала Агенція Промоції "Суми". Спікерами зустрічі виступили Посли европейської молоді в Україні: Марія Кобченко, Олег Майборода, Софія Галушко. Спікери ознайомили учасників із умовами різних європейських програм та розповіли про можливості для молоді від ЄС, молодіжні обміни Erasmus+, стажування в інституціях ЄС для української молоді. Захід пройшов змістовно і з користю, здобувачі отримали цікаву інформацію.