Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Парфентій Людмила Анатоліївна зустрілася з учнями 11 класу Козацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області та провела профорієнтаційну бесіду про перспективи юридичної освіти в Україні. Учні прослухали інформацію про можливості працевлаштування осіб із юридичною освітою та особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта і працівника поліції. Доповідачка акцентувала увагу на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи, та з метою виявлення професійних здібностей провела експрес-анкетування випускників. Також учні отримали інформацію про умови вступу і підготовки фахівців у Сумській філії ХНУВС за спеціальностями 081 Право і 262 Правоохоронна діяльність за контрактом і державним замовленням.