У рамках плану профорієнтаційної роботи доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат економічних наук, доцент Виганяйло Світлана відвідала Сумську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 3 ім. генерал-лейтенанта А.Морозова.

Викладач зустрілася з учнями 11-го класу, розповіла їм про спеціальності, за якими готує ХНУВС та Сумська філія, особливості вступу за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» за державним замовленням та за кошти фізичних та юридичних осіб на спеціальності 081 Право і 262 Правоохоронна діяльність.

Світлана Виганяйло докладно зупинилась на правилах вступу до закладу освіти, особливостях вступної кампанії 2023 року. З метою виявлення ставлення учнів до майбутньої професії було проведено їх анкетування.

Бажаємо майбутнім абітурієнтам вдалої вступної кампанії 2023!