Студентка 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марія Івах - добра і щира дівчина з відкритим серцем. Вона з перших днів вторгнення російських військ на територію України активно займається волонтерською діяльністю. Найбільше Марія опікується собаками, які залишилися безхатніми і знаходяться наразі в Сумському товаристві захисту тварин, а це більше 200 тварин. На сьогодні тут знайшли прихисток і тварини, врятовані із східного регіону України, зокрема, Донеччини.

«Я допомагаю притулку, як і більшість волонтерів, бо вважаю своїм обов'язком піклуватися про тварин, особливо зараз, коли в моїй країні йде війна, а люди вимушені були залишити своїх улюбленців через евакуацію. Спершу я приходила до притулку, щоб вигулювати собак, а зараз ми з однодумцями та командою товариства організовуємо та проводимо різноманітні акції для утримання тварин у притулку, щоб надавати вчасно ветеринарну допомогу, будувати вольєри, будки тощо. Допомагати та піклуватися про тварин - це добра справа, адже завдяки любові, яку нам дарують чотирилапі друзі, ми краще почуваємо себе в емоційному плані, відчуваємо радість і душевний комфорт», - говорить наша волонтерка.

Не будемо байдужими. Долучаймося та підтримуємо діяльність із питання безпритульних тварин.