У період з 06 по 07 березня 2023 року провідним фахівцем Сумської філії ХНУВС Валерієм Кудрявцевим за сприяння головного спеціаліста управління освіти м. Шостка Семенистого Сергія проведено ряд онлайн-зустрічей із випускниками КУ "Шосткинська гімназія ", КУ "Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7» та Воронізької загальноосвітьої школи І-ІІІ ступенів імені П.О.Куліша. Також фахівцем була проведена профорієнтаційна зустріч із учнями 11 класу Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ямпільської селищної ради.

На зустрічах майбутнім абітурієнтам була доведена інформація про можливості з надання освітніх послуг як Сумською філією ХНУВС, так і іншими факультетами університету. Було акцентовано увагу випускників на строках проходження етапів вступу за державним замовленням в разі обрання ними подальшої професії поліцейського і навчання у Сумській філії ХНУВС в якості курсанта.