Учасники ELSA Sumy, яка створена і працює на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, ініціювали онлайн-зустріч із національним правлінням ELSA Ukraine. Метою зустрічі стало обґрунтування спільної стратегії діяльності, узгодження плану заходів Сумського осередку із заходами інших діючих осередків Європейської асоціації студентів права в Україні.

Під час зустрічі відбулася презентація новообраних членів Сумського осередку ELSA, до якого увійшли цьогоріч і курсанти Сумської філії. На заході кожен зміг поділитися своїм баченням розвитку ELSA Sumy, поставити питання, отримати пораду більш досвідчених учасників ELSA Ukraine.

Зустріч елсівців відбулася в дружній атмосфері живого спілкування, майбутні правники домовилися про подальшу співпрацю та взаємодопомогу задля спільного розвитку.