Відповідно до плану профорієнтаційних заходів кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС викладачем кафедри Дмитром Бондаренко було проведена профорієнтаційна зустріч із випускниками ССШ №19 ім. М.С.Нестеровського.

Учням були надані інформаційно-агітаційні матеріали з детальною інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ, надана інформація щодо умов та правил вступу, спеціальності та переваги навчання.

Майбутнім абітурієнтам розповіли про організацію освітнього процесу, наукову діяльність та організацію студентського дозвілля.

Усі учні отримали вичерпні відповіді на питання стосовно навчання на денній та заочній формах, наявності військової кафедри, матеріально-технічної бази, вартості навчання.