20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» ми вшановуємо пам’ять про тих громадян, які пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави.

Цій даті було присвячене відкрите засідання студентського наукового гуртка кафедри гуманітарних дисциплін «VERITAS».

У своїх виступах студенти зазначили, що Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Революція Гідності засвідчила, що українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною історією та гідністю, здатну захистити суверенітет. Тому сьогодні, в умовах війни, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за демократичне, європейське і євроатлантичне майбутнє України.