Постійне підвищення професійного розвитку викладачів – основа якісної освіти. Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Юлія Самойлова взяла участь у вебінарі як дистанційній формі підвищення кваліфікації на тему «Project-based learning as a way to students’ independence» («Проектне навчання як шлях до самостійності студентів»). Вебінар був проведений Ганною Тащенко - доцентом кафедри англійської мови ХНУ імені В.Н.Каразіна. Метою заходу було сприяти кращому розумінню переваг, властивих проектному навчанню та ознайомленню з низкою типів проектів і способів їх організації залежно від цілей, які ми ставимо перед нашими студентами та перед собою. Серед питань, які були розглянуті під час вебінару: - самостійність студентів як важлива передумова ефективного навчання; - проектне навчання у викладанні англійської мови: його основні принципи та проблеми; - типи проектів та їх організація. Захід складався із 2 частин: онлайн-лекції та самостійної роботи з обговоренням результатів.
Після успішного проходження завдань та виконання тесту було отримано свідоцтво про дистанційне підвищення кваліфікації (2 години (0,06 кредиту ЄКТС) за напрямами «Проєктне навчання», «Іноземна мова»).