У переддень новорічно-різдвяних свят у молодіжному центрі «Романтика» відбувся новорічний батл «Інтуїція» серед чотирьох команд: учнівської, волонтерської, молодіжних працівників та студентської молоді.

До складу студентської команди увійшли чотири заклади вищої освіти міста Суми. Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ представив курсант 1 курсу Володимир Корж.

Команди змагалися на кмітливість, задачею учасників було розповісти цікаву історію з життя та поділитися нею зі своєю командою, а після інші команди відгадували чия саме це історія.

Після годинних батлів завдяки інтуїції та кмітливості команда студентської молоді здобула перемогу. Ми вітаємо нашого курсанта за активну участь і переконані, що у Сумській філії навчаються найкращі, найталановитіші. Так тримати! Конкурс пройшов весело і цікаво.

Дякуємо Збройним Силам України за можливості святкування.