З нагоди Дня працівників суду України члени Сумського осередку ELSA провели просвітницький семінар для першокурсників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. До Сумського осередку ELSA цьогоріч виявили бажання вступити студенти-першокурсники, а також курсанти. Вони й підготували захід. Зокрема, майбутні правознавці ознайомили учасників семінару з особливостями судової системи України – доповідь підготував студент першого курсу Ілля Козловський. З етапами підготовки судової промови була пов’язана доповідь студентки другого курсу Софії Бови.

До просвітницького заходу долучилися представники Зарічного районного суду міста Суми, зокрема надали відеоматеріали для ознайомлення. Так, студенти змогли віртуально відвідати приміщення установи, а також дізнатися про особливості підготовки до судової справи.

Наприкінці освітнього заходу учасники семінару змогли спробувати власні сили в онлайн-квесті на знання судової системи України, підготовленому членами Сумського осередку ELSA першокурсниками Валентиною Білявською та Денисом Матвієвським. Таким чином, студенти Сумської філії отримали ще один привід здобути нові знання, поспілкуватися та обмінятися досвідом.