Напередодні Дня Cвятого Миколая провідний фахівець Ганна Мітітєл, завідувач клубу Андрій Лебеденко, заступник голови студентсько-курсантського Парламенту Аль Хататнех Мея та курсантське самоврядування 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали поранених захисників Збройних Сил України в одному із місцевих медичних закладів.

Йдучи до лікарні, курсантська молодь підготувала для захисників святкові пакунки з фруктами, солодощами та привітальні листівки.

Під час зустрічі відбулося тепле та дружнє спілкування, бійці розповіли про своє перебування на фронті, чим займалися і ким були у мирному житті та поділилися думками щодо планів на майбутнє.

Курсанти подякували захисникам, за їхню відважність, мужність та відданість Україні. На згадку про зустріч зробили фотоcвітлини.

Віримо в Збройні Сили України!

Колектив Сумської філії бажає міцного здоров’я усім захисникам, щастя, родинного тепла і перемоги нашій країні!