Починаючи з 2008 року, тиждень, в який входить 10 грудня – День прав людини, в Україні офіційно вважається тижнем права. Саме у цей день Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято у 1948 році Загальну декларацію прав людини. У 2022 році Всеукраїнський тиждень права відзначається з 5 по 11 грудня.

З нагоди Всеукраїнського тижня права кандидат економічних наук, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Парфентій Людмила Анатоліївна за допомогою платформи Google Meet зустрілася з учнями Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка та провела профорієнтаційну бесіду про перспективи юридичної освіти в Україні. Учні прослухали інформацію про можливості працевлаштування осіб із юридичною освітою та особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта і працівника поліції. Доповідач акцентувала увагу також на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи. Крім того, учні отримали детальну інформацію про умови вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС.