У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та проведення Тижня права доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Світлана Петровська та студентка 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Правоохоронна діяльність» Єлизавета Скрипник провели онлайн зустріч із учнями 9 та 11 класів Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 та прочитали лекцію на тему «Я маю право жити без насильства». Були розглянуті поняття та форми насильства, наведені способи захисту від насильства, мобільний додаток та основні телефони, за якими звертатися за допомогою.

Також доповідачі ознайомили майбутніх вступників з умовами вступу та особливостями підготовки у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність».