Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ щиро вітає своїх здобувачів-волонтерів, волонтерів нашої країни та усього світу із Міжнародним днем волонтера. Завдяки Вам, вашим зусиллям та життєвій енергії, цей світ стає добрішим і безпечнішим. Щастя Вам, натхнення, вагомих досягнень у розвитку волонтерського руху. Наша сила - в підтримці та єдності!

Здобувачі закладу вищої освіти спрямовують свою волонтерську діяльність на підтримку військовослужбовців, у тому числі і наших земляків.

Студенти першого курсу за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» самотужки допомагають армійській 155 бригаді. Так, до Дня волонтера та з нагоди Дня Збройних Сил України першокурсники привітали своїх захисників - земляків зі святом та передали їм бушлати, які придбали на зібрані кошти своєю дружньою групою СФПДдср-22-1. У свою чергу військові дуже вдячні за підтримку і пишаються нашою молоддю.

Величезне дякуємо захисникам за мужність та героїзм!