З метою практичної спрямованості освітнього процесу 29 листопада 2022 року доцентами кафедри гуманітарних дисциплін Ганною Довгополовою та Юлією Самойловою було проведене бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова» для студентів 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» за участю фельдшера медицини невідкладних станів КЗ СОР "Сумський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф" Олександра Гамаги. В рамках вивчення теми «Виклик екстрених служб» здобувачам детально розповіли про екстрені служби Сумської області, зокрема екстрену медичну допомогу, правила та випадки виклику бригад екстреної медичної допомоги, специфіку їх роботи, права та обов’язки фельдшерів на місці виклику. Цікава, актуальна та вичерпна інформація допомогла студентам поглибити свої знання з даної теми.
Дякуємо Олександру Олександровичу за участь у занятті. Сподіваємося на подальшу співпрацю!