Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Геращенко провела бінарне заняття з філософії зі студентами групи СФдср-21-1 за участі керівниці гуртка «Літературознавство» Сумського територіального відділення МАН України, кандидата філологічних наук, доцента Валентини Владимирової. Тема семінарського заняття «Сучасна світова філософія».

На занятті розглянули особливості сцієнтичного, антропологічного, релігійно-філософського напрямків сучасної світової філософії. Значна увага була приділена характеристиці сучасної герменевтики. Валентина Миколаївна охарактеризувала місце української герменевтики у світовій філософії. Вона зупинилась на творах з філософської лірики Ліни Костенко, Володимира Затуливітера, Оксани Забужко та інших відомих українців та прочитала кілька своїх власних віршів.

Майбутні юристи проявили на занятті високу активність і отримали багато корисної інформації. Студентами було запропоновано провести літературний вечір у продовженні актуальної теми.