16 листопада студентство міста Суми відсвяткувало Міжнародний День студента у Молодіжному центрі «Романтика».

В урочистій частині святкової програми були нагороджені найкращі представники студентської молоді закладів вищої освіти, серед яких і здобувачі освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Голова студентсько-курсантського Парламенту філії, курсант 3 курсу Микола Сіроштан був нагороджений грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації, заступник голови студентсько-курсантського Парламенту філії, секретар Студентської ради при голові Сумської обласної державної адміністрації, студентка 3 курсу Месун Аль Хататнех та голова інформаційно-медійного сектору студентсько-курсантського Парламенту філії, курсант 3 курсу Євген Трофименко - грамотами міського голови .

Заключним етапом свята став конкурс Караоке-Батли, який проводився у рамках програми соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України» за участі молоді закладів вищої освіти міста. Нашу творчу команду представляли харизматичні і веселі студенти та курсанти, а саме: Микола Сіроштан, Євген Трофименко, Месун Аль Хататнех, Ковбас Марія та Синьогуб Богдан.

Колектив Сумської філії вітає своїх здобувачів освіти зі святом, з Днем студента, радіє успіхам та високим нагородам і бажає кожному досягти своєї мети і нових перемог!