Молодь Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ із честю та гордістю несе високе звання студента та курсанта. Вони знають, що саме від їхньої активної життєвої та громадянської позиції залежить майбутнє нашої країни! У нелегкі дні смертельної загрози, коли весь український народ став на захист своєї країни, наші здобувачі активні та вмотивовані, приєдналися до волонтерського руху. Їх добрі вчинки вражають, надихають, мотивують, а маленький внесок у велику, добру справу наближає нашу Україну до Перемоги!

Студенти та курсанти мають прогресивні погляди, рішучі вчинки. Вони з кожним днем рухаються вперед, завжди відкриті до цікавих експериментів і новацій. Наші здобувачі освіти творчі, ідейні, розумні, енергійні, амбіційні, патріотично – свідомі і креативні.

Колектив Сумської філії вітає свою молодь із Міжнародним Днем студента!