Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко провела бесіду з курсантами 201 взводу на тему «Доброта і милосердя у твоєму житті». Захід проводився до Міжнародного дня толерантності.

Розглянули сутність толерантності як терпимості до чужих думок, вірувань; поваги і визнання рівності інших; відмову від домінування і насильства.

Курсанти проявили високу активність в обговоренні питань, підготувавши повідомлення про прояви толерантності, доброти і милосердя у повсякденному житті. Було зазначено, що слова лауреата Нобелівської премії миру Кофі Аннана про толерантність як «мистецтва жити з іншими людьми та з іншими ідеями» актуальні і для сьогодення.