10 листопада 2022 року для студентів 3 курсу спеціальності 081 «Право» викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ В. Матусом разом із начальником відділу аналітичної роботи та судової статистики Сумського апеляційного суду Е. Іващенком було проведено бінарне семінарське заняття у форматі онлайн з теми «Докази та доказування».

Зустріч відбулася в форматі дискусії та обговорення питань теми заняття.

Були обговорені питання кримінально процесуальної діяльності як одного із видів соціальної діяльності, що має пізнавальний характер.

Едуард Іващенко, як спеціаліст із аналітичної діяльності судів Сумської області, на прикладі розглянутих кримінальних справ розповів як процес доказування в кримінальному провадженні сприяє встановленню об’єктивної істини у справі і впливає на визнання особи винною, або її виправданню під час дослідження доказів.

Також обговорили зі студентами питання допустимості доказів та порядок визнання їх недопустимими.

На поставлені питання здобувачі отримали вичерпні відповіді, що сприяє підвищенню їх рівня професійної освіти.